Ψηφοφορία για το δημοψήφισμα ζήτησαν Ομπρέλα, Αχτσιόγλου και Τεμπονέρας – Αποχώρησαν μετά το «όχι» του προεδρείου. Στον αέρα βρίσκεται η συνεδρίαση της Κεντρικής Επιτροπής του ΣΥΡΙΖΑ μετά την αποχώρηση της ομάδας Αχτσιόγλου, της «Ομπρέλας» και του Διονύση Τεμπονέρα και την ίδια ώρα το κόμμα φτάνει μια ανάσα από το φάσμα της διάσπασης.
Διαβάστε περισσότερα στο λίνκ της εφημερίδας protothema.gr που ακολουθεί