Συνεχίζεται δυναμικά η προβολή της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης στο εξωτερικό, αυτήν την φορά με την παρουσία της, στην έκθεση BRUSSELS TRAVEL FESTIVAL (πρώην Salon des Vacances) που πραγματοποιείται στις Βρυξέλλες από 2-5 Φεβρουαρίου.
![](https://nea2day.com/wp-content/uploads/2023/07/50-2.png)
Τα στελέχη της ομάδας, της Περιφέρειας, βρίσκονται στην καρδιά της Ευρώπης υλοποιώντας επαγγελματικές συναντήσεις και συζητήσεις για συνεργασίες και ταξιδιωτικά πακέτα. Η παρουσία τους στο Βέλγιο αποτελεί τμήμα των δράσεων του στρατηγικού σχεδιασμού για την ανάπτυξη της εξωστρέφειας, την προβολή και την αναβάθμιση του τουριστικού προϊόντος της Περιφέρειας.
![](https://nea2day.com/wp-content/uploads/2023/07/30.png)
![](https://nea2day.com/wp-content/uploads/2023/07/35.png)