Εκπαιδευτικοί… επί το έργον!!!!
Ευχαριστούμε θερμά την Κατερίνα που επιμελήθηκε τη φετινή χριστουγεννιάτικη γιορτή και όλους τους εκπαιδευτικούς του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού για αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα!!
![](https://nea2day.com/wp-content/uploads/2024/01/100-2.png)
![](https://nea2day.com/wp-content/uploads/2024/01/200.png)
![](https://nea2day.com/wp-content/uploads/2024/01/300.png)
Εκπαιδευτικοί… επί το έργον!!!!
Ευχαριστούμε θερμά την Κατερίνα που επιμελήθηκε τη φετινή χριστουγεννιάτικη γιορτή και όλους τους εκπαιδευτικούς του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού για αυτό το εξαιρετικό αποτέλεσμα!!